6 wygodnych pozycji do uprawiania gorącej miłości

Czasami zdarza się to przypadkowo: wchodzimy do łazienki, widzimy nagiego partnera, który robi się mydlany i cicho! Czasami jednak widzieliśmy go tak często w filmach i programach telewizyjnych, że obiecaliśmy sobie, że też spróbujemy. Mówimy o seksie pod prysznicem, intrygującym wyborze dla tych, którzy kochają pewne ryzyko, kochają seksowny efekt wody płynącej przez nagie ciała i chcą spróbować czegoś innego niż zwykłe łóżko. Oczywiście, kochanie się pod prysznicem nie jest takie proste, jak się wydaje: po pierwsze, ryzyko poślizgu z konsekwentnym upadkiem pary, siniaki – w najlepszym przypadku – i figura jest bardzo wysoka! Aby uniknąć siniaków i zażenowania, istnieje tylko jedna strategia: przygotować się najlepiej jak potrafisz.

wygodnych pozycji do uprawiania gorącej miłości

Seks pod prysznicem: jak przygotować się na uniknięcie problemów?

Przed przygotowaniem się do prysznica z super seksownym partnerem, spójrz na rozmiar (prysznica!): czy pamiętasz tak wiele, że z Pozzetto w Country Boy? Więc, przepraszam, nie przepraszam, musisz się poddać. Tak, ponieważ potrzebujesz trochę miejsca, aby wygodnie się poruszać bez ryzyka utknięcia lub zepsucia czegoś (zarówno twojego, jak i łazienki). Jeśli przestrzeń jest ok, a następnie zabrać wszystko, co jest zagracone i niepotrzebne: szampon używany tylko raz w roku temu i trzy kąpiele z bąbelkami różnych zapachów może być po prostu nieporęczne i, potencjalnie, bolesne, jeśli ktoś poślizgnie się. Uwaga: żadnych maszynek do golenia i mydła! Antypoślizgową sztuczką jest umieszczenie czegoś na brodziku: niekoniecznie potrzebujesz antypoślizgowej – i antyseksualnej – gumowej maty, ale możesz również użyć ładnego grubego ręcznika, który pozwolimy namoczyć bez obaw i który możemy wykorzystać również do wygodnego seksu oralnego (kolana na miękkim jest zawsze lepsze niż płaskie kolana!).

Upewnij się, że masz solidne wsparcie, aby uprawiać seks pod prysznicem bez incydentów: jeśli masz coś w rodzaju małej półki przymocowanej do ściany lub ściany do Twojej dyspozycji, możesz z nich korzystać, ale uważaj, że pierwszy może zejść, jeśli pochylisz się z całą wagą, a drugi może łatwo stać się śliski, jeśli jest mydło wokół.

Jeśli szukasz suplementów usprawniających seks to najlepszym wyborem będzie strona STOPSTOPNOP, na którą zapraszamy.

Seks pod prysznicem: jak wziąć romantyczny i seksowny prysznic

Kochanie się pod prysznicem może być super ekscytujące, ponieważ może zacząć wszystko jak romantyczny prysznic i włączyć się w nieokiełznany seks, o którym zawsze marzyłeś. Radzimy nigdy nie rezygnować z gry wstępnej: delikatnie namoczyć swojego partnera, podać mu główkę prysznicową z ciepłą wodą (proszę zwrócić uwagę na temperaturę!) na jego ramionach i z powrotem przed dotarciem do jego prywatnych obszarów i pozwolić, aby strumień wody zamienił się w naturalną masturbację podczas szeptania gorących słów. Zacznij go dotykać, całować, a może klęczeć dla seksu oralnego, podczas gdy woda płynie nad tobą.

Czy dotarłeś na szczyt ekscytacji? Czas na prawdziwy seks: to są pozycje pod prysznicem, które zapewniają super przyjemność dla was obojga.

Seks pod prysznicem: najlepsze pozycje do uprawiania seksu pod prysznicem.

Być może sobie to wyobrażałeś: uprawiać seks pod prysznicem niezbędna jest odrobina pomysłowości, ale przede wszystkim dużo elastyczności (po to są te wszystkie godziny jogi!). Jak zawsze kamasutra przychodzi nam z pomocą: są 4 proste pozycje do kochania się pod prysznicem. Są to najlepsze pozycje dla tych, którzy nie chcą przesadzać zbytnio i ryzykować skurcze, upadki, skaleczenia (i adieu, orgazm!):

  • Położenie hamaka: może on siedzieć na stołku lub na pewnym podparciu (niektóre prysznice mają rodzaj idealnego podniesienia do wykorzystania), lub na brodziku z lekko rozsuniętymi nogami. Ona klęczy nad nim z nogami osobno, a jej kolana spoczywają na brodziku. Możesz spojrzeć w oczy na intensywne pocałunki pasji, albo oddać mu swój powrót do zabawy z jego wyobraźnią. Inną gorącą odmianą jest to, że trzyma się nóg za jego plecami i reguluje tempo penetracji.
  • Doggy Style pozycja: ona na wszystkich czterech opiera się na podstawie prysznica, on bierze go od tyłu. Maksymalna przyjemność, minimalne ryzyko, ale uważaj na kolana!
  • Pozycja stojąca od tyłu: Ona stoi, od tyłu, lekko pochylona do przodu z rozłożonymi nogami, on penetruje ją od tyłu. Uważaj na poślizgi: lepiej, żeby nie opierała się tylko na ścianie lub ścianach prysznica i szukała jeszcze kilku ładowni.
  • Pozycja piłkarska: ona z plecami spoczywającymi na brodziku lub ścianie, ten, który podnosi miednicę i penetruje ją na kolanach. Zajmuje trochę miejsca, ale jest idealny do pobudzania łechtaczki!

Dla miłośników akrobacji są to 2 najbardziej akrobatyczne stanowiska prysznicowe dla wybuchowego, eksperckiego seksu:

  1. Pozycja uścisku: podnosi ją, wkładając ręce pod jej uda i kładzie ją z powrotem na ścianę. Ona może trzymać się go nogami, aby mogła trzymać się z większą siłą.
  2. Pozycja liany: jak pozycja uścisku, ale pozostaje zawieszona w powietrzu, ponieważ nie opiera się na plecach. Tylko dla wyszkolonych fizyków!

Są to najlepsze pozycje, aby kochać się pod prysznicem bez komplikacji, ale dbałość o szczegóły: woda nie jest środkiem smarnym i, rzeczywiście, może zwiększyć (irytujące) uczucie tarcia. Jeśli chcesz spróbować seksu analnego, potrzebujesz silikonowego smaru, ale bądź ostrożny, ponieważ nie jest on dobry z prezerwatywami, a jeśli spada na brodzik, może sprawić, że ślizgasz się w mgnieniu oka.