Czy jest możliwe wydłużenie penisa?

Rozmiar penisa jest coś, co dotyczy wielu ludzi, gdy w rzeczywistości ważną rzeczą jest, że to pasuje dobrze do pochwy para. Za każdym razem badanie wiesz atrybuty, które kobiety szukają mężczyzn, rozmiar penisa, po prostu, on nie jest. Rozmiar sprawach, ale to zależy od anatomii każdy mężczyzna i każda kobieta, którzy spotykają się w seksualnego. Małe, wąskie pochwy może cierpieć z wielkim penisem.

Jeśli ma synchronizacji pomiędzy rozmiary penisa i pochwy, a nie przyjemność jest ból. Następnie, ponieważ tak wielu mężczyzn kładą nacisk na poszukiwanie rozwiązań, które zapewniają im kilka dodatkowych centymetrów? To nie tylko lęk czyni je łatwym łupem, wprowadzające w błąd oferty i bez skrupułów, ale, dodatkowo, w wielu przypadkach, one zagrożone zdrowie Twojej drogi członka.

średnie długości penisa na świecie

Jest to wina… mitów

Fascynacja duży penis nie jest problem dzisiaj. Starożytni Egipcjanie czcili Ozyrysa, Bachus do Greków i Rzymian do Priapa, reprezentowane przez pulchny fallusy. Starożytnych samurai umieszczono masy na ich glandes, aby wydłużyć ich, a także afrykańskie plemiona jeszcze zrobić.

Mit o wielki penis wiąże się ze płodności i przyjemność, ale żadna z tych dwóch ma do czynienia z długość członka.

Płodność jest odpowiedzialny za jądra i przyjemność, że człowiek może dać kobiecie jest związane bardziej z zdolność do rozmiaru.

Jakie rozmiary są normalne dla penisa?

W 2015, specjalistyczne journal of Urology BJU International, opublikował raport na temat 17 15 500 mężczyzn, badania, aby określić standardowe średnia długość i grubość penisa.

Według raportu, średnią długi penis w spoczynku jest 9.16 centymetrów, i penis w spoczynku rozciągnięty jest 13,24 cm. Średnia długość penisa jest 13.12 cm. Średni obwód penisa staje się 9,31 cm w spoczynku, 11.66 podczas wzwodu. Z medycznego punktu widzenia uzasadnione jest tylko interweniować u tych pacjentów, których penisa w stanie zwiotczenia jest mniej niż 8 cm. Jeśli penisa w stanie zwiotczenia jest około 9 cm, nie musisz mnie dotyczą.

Innym ważnym faktem: punkt G u kobiet jest tylko 5 cm od wejścia. Czyli większość mężczyzn ma wystarczająco dużo, aby się tam dostać. Jeśli pochwy jest dołączony do wymiary penisa partnera i dobry „technicznych”, punkt kulminacyjny jest możliwe.

Rozwiązania chirurgiczne

Istnieje kilka technik chirurgicznych, wydłuża i pogrubia penisa, ale wszystkie wiążą się istotne ryzyka. Przed poddaniem się operacji, których wyniki mogą być nieodwracalne, oceny oraz, jeśli jest w rękach wyszkolonych i etyczne profesjonalnych.

Oderda Marco i Paolo Gontero, Urolodzy w Turynie (Włochy), znaleźć że jeden z najczęstszych chirurgiczne, prącia wydłużenie technik, jak to jest rozwarstwienie więzadła disensor, opuścił dysydentów, którzy go praktykowali.

Zabieg ten zapewnia wzrost między 1,3 do 2,5 centymetrów. Jednak grupa 121 mężczyzn, którzy byli poddani, najbardziej powiedział nie być wygodne z wynikami. W rzeczywistości byli erekcje w rzadkich kąty i nawet zdegradowany w sprawności seksualnej.

Nie chirurgiczne rozwiązania

Jednym z takich sposobów jest stosowanie preparatów do tego stworzonych. O jednym z nich, titan gelu, pisaliśmy na stronię. Warto się zastanowić nad tym tańszym i bezpiecznym rozwiązaniem. Metody chirurgiczne są może i skuteczne, ale bardzo bolesne, kosztowne i skomplikowane.

Tam są nie poważne naukowe badania wspierające wyniki techniki powiększania penisa nie chirurgiczne. Niektóre wyniki za pomocą wag lub pompy powietrza trzeba będzie poświęcić dużo czasu i penisa jest narażony na uszkodzenia jej funkcjonowania. Inny środek, bez wątpienia, bardziej bezpieczne, wykonuje ćwiczenia Jelqing lub Kegels. Mówi się często, że mogą one przedłużyć długość penisa, ale brak dowodów, że to udowodnić.

Co jest prawdą z tego typu ćwiczeń są skuteczne, aby kontrolować, erekcję i wytrysk, który może być bardzo przyjemne, zarówno dla mężczyzny jak i dla Twojego partnera, ale nie mają one żadnego wpływu na rozmiar Twojego członka.

A co z ćwiczeniami?

  • Zawijać Twój penis z pewien ciepły, mokry ręcznik.
  • Za pomocą smaru lub oleju.
  • On pieści penisa do osiągnięcia erekcji, 50 lub 75%.
  • Zajmują penisa od podstawy z uchwytem w formie „OK”, z kciukiem.
  • Przesuwając się z niewielkim ciśnieniem i stop uchwyt, aż do żołędzi.

Ćwiczenia wykonywane są stałe i nie ma limitu, zwyczajne są 100 powtórzeń, 3 razy dziennie.