Irracjonalne przekonania o romantycznej miłości

błędy w miłościMiłość romantyczna jest starać się idealnym miejscem wielu ludzi, ale który może stać się pułapką, jeśli wierzymy, że wszystko, co podobno jest zaangażowany w relacji. Nawet dziś, wiele par są zbudowane na podstawie irracjonalne przekonania o romantycznej miłości, że nauczyliśmy się, ponieważ byliśmy Mali. Przekonania, które może doprowadzić nas do zawierania związków toksycznych w rzeczywistości.

Jestem pewien, brzmi niektóre frazy, jak „miłość może zrobić wszystko” lub „Znalazłem moja druga połowa”. Te zwroty są niczym więcej niż dowód serii przekonań, które są nadal obecne.

Dziś będziemy zastanawiać się nad niektórych z nich.

Partner jest pocieszeniem

Jest to jeden z głównych przekonań o romantycznej miłości, która pozwala nam uwierzyć, że miłość ma tak silny, że może przed wszystkim życie. Nawet z niewierności? Nawet w sytuacji nadużycia lub brak szacunku?

To przekonanie powoduje, że wiele par odmówić konieczna przerwa, bo to ” że nasz związek nie zakończyć jak również”.

Nawet osobiście słuchałam Maltretowane kobiety albo fizycznej jako psychicznie mówiąc: „jest to, że chcieli go tak bardzo, że uznał on wszystko”.

Jednak ta wiara jest postrzegana w prawdziwym życiu odmowa. Kiedy para, którzy chcą mieć dziecko ma i jest poddawane wielu leczenia bezpłodności, tak, że w końcu, nic, w niektórych przypadkach może skończyć się łamanie. Również w sytuacjach, w których członkowie związku trzeba oddzielić. Po spędzeniu długi czas daleko z różnych powodów, relacji, w końcu, może złamać.

Ale, jest niewątpliwie doskonałym przykładem w te wszystkie pary, którzy spędzają wiele lat razem i nie rozumiem, dlaczego zmniejszyła się pasją.

Powodem tych przykładów jest to, że, w rzeczywistości, miłość nie może jeszcze. Jednak mimo to, irracjonalne przekonanie, że jeśli się wybrać opcję pozostawienia relacji jest zakończony przez siebie. Bez podejmowania decyzji przed, jakby to była porażka to zrobić. Romantyczna miłość nie jeszcze, bo miłość musi dbać o to i wymaga wysiłku i bardzo mocnym fundamencie. Sam miłość nie może przetrwać.

To osoba, na którą tak długo czekałem

Utraty indywidualności w ciągu kilku tygodni. Ta wiara ma wiele zwrotów, które mogą wyrazić to podobnie: „jest moja druga połowa”, „osoby, który był przeznaczony do mnie”, „z kto będzie spędzić całe moje życie”…

Szereg zwrotów, które czynią z nas myśleć w relacji zależnych, w których „bez Ciebie nie jestem, kompletną osobą”. Następnie do tej pory nigdy nie byłeś pełna?

Ten widok kilku relacji powoduje, że postawy zazdrości i posiadanie z obawy przed utratą tej osoby jest naszą drugą połowę. Że osoba, która nas pozwoliły nam stracić naszej indywidualności.

Pary, które, tak szybko, jak one powstają, uważają, że jedna osoba, które są postrzegane jako opakowanie, które nie rób rzeczy oddzielnie, wydaje się, że wszędzie tam, gdzie idą, że powinny one być razem, to bardzo prawdopodobne, że są one po to przekonanie.

Przekonanie, że prowadzi je robić szalone rzeczy jak zostawić ich osobistej stronie projektów, w zależności od drugiej osoby… Ale i jeśli jutro związek się kończy? Będą one nic i to wtedy kiedy pojawia się poczucie próżni.

Być w kilku nie przestają być indywidualne istoty. Nie możemy robić te same rzeczy i mają te same plany. Fakt myślenia, że druga osoba jest nasze pół może zrobić, że zapominamy, że to, czym jesteśmy i wszystko chcieliśmy zrobić.

Jeśli to jest prawdziwa miłość, możesz wypełnić w każdym calu

Jest to jeden z najnowszych przekonania o romantycznej miłości, która postaramy i poprzez odniesienie się do tej osoby, druga połowa, musimy wypełnić w każdym tego słowa znaczeniu: seksualne, emocjonalne, hobby, itp.

Bez wątpienia Ta wiara jest ogromny odpowiedzialności wobec drugiej osoby, który powinien obejmować wszystkie potrzeby partnera. Jednak jest to możliwe?

Myśleć, kiedy pary zostały ze sobą wiele lat, jak już wspomniano, i wygasa namiętność. Co, następnie? Jest częścią naszego życia, który nie jest objęty.

Reakcji, musimy wziąć to dobrze to przekonanie jest obwinianie innych, wierzą, że już nie chcą lub, co gorsza, że związek będzie.

Osoba nie może wypełnić wszystkie aspekty naszego życia. Jest to niemożliwe i trudne do przestrzegania zbyt wysokie oczekiwania. Wyobraźmy sobie że to współgrają z naszych znajomych lub że nie chcesz widzieć w Łyżwiarstwie Figurowym z nami, bo nie lubi.

Nie byłoby poprawne powiedzieć, „Jeśli chcesz, byłoby dla mnie” lub myślą, że jeśli robi się stylizacja przyjaźń z naszymi przyjaciółmi, to raczej rzadko. Każdy z nas potrzebują naszej przestrzeni. Jest romantyczny, nie oznacza to zrobić razem.

Z tym, co być irracjonalne przekonania o romantycznej miłości czy miałeś do czynienia? Czy uważasz, wskazać więcej niż możesz utworzyć terminowe? Przekonania mają być kontestowane i myślenia. Bo Uwierz nam list może doprowadzić nas do cierpienia z miłości.