O czym mężczyźni myślą podczas seksu?

o czym myślą faceci podczas seskuDaleko od sądząc ciała swojego partnera, wielu mężczyzn martwić się więcej o make cięcia i zostaw przekonana, że wygląd fizyczny, który można przedstawić w tym czasie. Podczas gdy doświadczamy przyjemności seksu możemy sobie wyobrazić, dziesiątki rzeczy. Czasami wolimy budować fantasy i czasami zastanawiam się jak to będzie na inne osoby.

Od dawna przed zdarzeniem można dążyć do im czuć się podekscytowany tylko do nas. Jednakże zarówno przed, jak i podczas seksu możemy zwykle zapytać, co myślisz. Mamy jasno, co porusza nas przez głowę; z tego powodu czasem wątpliwości nas z co sobie wyobrazić lub myśleć robimy miłości.

Jest możliwe, aby to wiedzieć? Chociaż nie można powiedzieć, że o te same rzeczy się dzieje, są jakieś ogólne przemyślenia, na których wiele z nich pokrywa się.

Możesz zobaczyć przepiękne nagie ciało!

Chociaż kobiety mają kilka niepewności z naszego ciała, ludzie zazwyczaj nie patrzeć na wady w chwili podejmowania miłości. W rzeczywistości w przeciwieństwie do tego, uważają, że nagie ciało jest idealne.

Jak kochają przez całe życie, zawsze czuć silne wzruszenie, gdy ona wychodzi z prysznicem lub zacząć zdjąć ubranie. To jest coś, co pobudza nerwy niepohamowany euforii.

Mam nadzieję, że do cięcia. Większość mężczyzn martwić zrobić cięcia w czasie seksu. Wielkości, siły i wytrzymałości są to cechy, które spodziewają się wyróżniać dając nam przyjemności seksualnej. Skupić się ich myślenia w celu utrzymania erekcji wystarczająco długo zadowolić partnera. Inni dbają o wielkości lub przez ruchy, które są uruchomione w ustawie.

Można będzie się cieszyć?

Zastanawiamy się, jeśli występują one dobry czas; Ponadto również zastanawiać, jeśli są one dobrze i możemy cieszyć się ich ruchy.

Jęki, wyrażenia twarzy lub emocji nasz organizm może służyć im jako odpowiedź na to pytanie.

Mam nadzieję, że są spełnione. Ze względu na znaczenie, który zdobył orgazm kobiety, dziś większość mężczyzn jest zaniepokojony partnera, aby osiągnąć to kochać. Mają nadzieję, że pobyt zadowoleni, ponieważ, jeśli nie jest, ma wpływ jego ego. Niektóre konsultować się, jak ułatwić orgazmu lub co wskazuje boost, tak, że możemy go.

Chcą dać partnerce orgazm

Kiedy mają orgazm, to wiemy. Jednak wielu z nich nadal masz wątpliwości czy kobiecy orgazm. Jedną z rzeczy, które większość myśli podejmowania miłości jest, jeśli ona osiągnęła punkt kulminacyjny.

Po upewnieniu się, że to było tak, również można traktować jeśli kończy się, jeśli można wykonać, lub jeśli jest to możliwe na jej powtarzanie.

Gdzie dowiedziałeś się o tej pozycji?

Dbamy o innowacyjne stosunek do seksu. Z tego powodu, czasami jesteśmy zaskoczeni ich z niczego kiedykolwiek mieliśmy.

Nie idź do nich niezauważony! Od razu zaczynają pytać, gdzie nauczyliście się. Niektóre zapyta podczas zdarzenia, inni wolą, by następnie odpowiedzieć na pytania. Oczywiste jest to, że zawsze chcesz wiedzieć, jakie jest pochodzenie tego nowy trick lub pozycji.

Ona wie, co sprawia, że jest namiętnie

Przy wielu okazjach znamy się na łóżku i rozpoznaje go. Gdy zaskoczyliśmy je z czegoś nowego, lub możemy je zachęcać do maksimum, doceniają te umiejętności. Gdy myślimy, nie cenią nasze ruchy, rzeczywiście czują bardzo wdzięczny za odczucia, które możemy je obudził.

Że nie lubię. To jest bardzo ważne, aby mieć dobrą komunikację z para w stosunku do seksu. Jak i robią rzeczy, które nie lubią nas, możemy również może spowodować ich dyskomfort z niektórych działań.

Problem jest, że oni raczej nie powiedzieć to tak samo łatwe jak nas; Mimo, że niektórzy po prostu tak powiedzieć i inni już, callan to obawiając się, aby czuć się źle z partnerem.

Co jeszcze zrobić, że mężczyzn myśli kochać? Oto kilka myśli, które są w łóżku. Oczywiście wszystkie zależności od osobowości każdego z nich, lub w zależności od okoliczności, w których występuje stosunek płciowy. Ogólnie rzecz biorąc Jeśli chodzi o przygody, myślą więcej, w jego własnej przyjemności lub dać dobre wrażenie. Jeśli jest to człowiek zakochany z próby będą niezapomniane chwile dla obu.